Bio si sunce u mojoj tami ,tisina u mojoj galami ,ali vrijeme nije dalo svoje,nikad vise milo moje
Pogledaj i ove poruke
Ako me ikad budeš ostavila, ostavi me na kiši..... Da ne plačem sam
Ako ti jednom kazem da te ne volim...ako te zaboravim...ako prestanem da ti pisem...i kazem da mi ne znacis vise...PROBUDI SE JER SANJAS.....pokusavam maleni al ovo je gore od najgoreg sna :c(
Život kaže - "preboli je!" ... a srce kaže - "ne mogu, VOLIM JE"
Čudno je kako je život prazan... Kada jedna osoba nije tu... Ili kada živiš među toliko ljudi... A misliš samo na nju...
Srela sam ga kada ga nisam trazila,upoznala kad sam se najmanje nadala,zavolela sam ga kad to nisam smela i izgubila kad sam ga najvise volela<3<3
Treba znati voleti, a da traga nema. Trebe znati voleti, ali bez uspomena. Treba znati patiti, a da mnogo ne boli. Treba hrabar biti i onda kad se... uzalud voli...
Tesko je cekati nekog, u ciji povratak nisi siguran... Sanjati nekog dok on sanja druge... Biti nista, u ocima koje ti znace sve!!!
ne gori vise svetlo tamo gde sam te davno cekao, od svega tinja tuga samo sve sam ti rekao...i ne pitaj me kako mi je, kad vidis dobro kako je, svakom jednom lose krene, meni ne prestaje...stizu me secanja na sva davna proleca, i na nase poljupce, tamo pokraj...(nasa tajna)