Ako ti jednom kazem da te ne volim...ako te zaboravim...ako prestanem da ti pisem...i kazem da mi ne znacis vise...PROBUDI SE JER SANJAS.....pokusavam maleni al ovo je gore od najgoreg sna :c(
Pogledaj i ove poruke
Treba znati voleti, a da traga nema. Trebe znati voleti, ali bez uspomena. Treba znati patiti, a da mnogo ne boli. Treba hrabar biti i onda kad se... uzalud voli...
Srela sam ga kada ga nisam trazila,upoznala kad sam se najmanje nadala,zavolela sam ga kad to nisam smela i izgubila kad sam ga najvise volela<3<3
Srce moje nocas pati jer ga niko neće da shvati koliko sam ti ljubavi dao. Ni ja sam nisam znao sad me srce zbog toga boli jer te još uvjek iskreno volim...
Slomiš mi srce pa onda ocekuješ da te volim???... Izvini, a cime...!
umrecu jedne noci polako i tiho dok priroda spava da ne vidi niko.niko nece znati da te volim vise od sebe i niko nece znati da umiram zbog tebe !!!
Da sam ga volela svi su to znali,da smo se ljubili i to su znali,da se nismo razdvajali i to su znali,da ce me ostaviti nisu verovali:-(((
Nemoj plakati, on ne place zbog tebe. Nemoj ga voleti jer on voli samo sebe. Nemoj ga moliti, on ne moli druge, pozeli mu da voli jer LJUBAV JE GORA OD TUGE!
Zivim jer su oni to hteli, volim jer sudbina to svima deli, patim jer gledam oci tvoje, umirem jer volim ono sto nikad nece biti moje :(