Nemoj plakati, on ne place zbog tebe. Nemoj ga voleti jer on voli samo sebe. Nemoj ga moliti, on ne moli druge, pozeli mu da voli jer LJUBAV JE GORA OD TUGE!
Pogledaj i ove poruke
Slomiš mi srce pa onda ocekuješ da te volim???... Izvini, a cime...!
Da znam sada kako ti je kada citas reci moje, pisao bih jos tuznije da rasplacem srce tvoje. Pesma mi je sva od bola svaki njen stih nesto znaci, zato sada dok je citas pusti suzu al ne placi. Pozeleces tada znam da ne zivis ni dan duze, doci ces ti jednog dana na grob da mi stavis ruze. Setices se moga lica iz kojeg jos ljubav zraci, setices se mojih reci pusti suzu al ne placi. I ne zaboravi reci ove kada krenes u dane nove: ne gledaj u lepotu koja ce te zaneti vec u dusu kaja ce te voleti!!
Ne pitaj za mene i za moje boli... Jer svi ce ti isto reci: Jos uvek te voli....
Nekada moraš otići, da vidiš ko će doći za tobom. Nekada moraš pričati tiše, da vidiš ko te sluša. Nekada se moraš potući, da vidiš ko je na tvojoj strani. Nekada moraš donosti pogrešne odluke, da vidiš ko će ih ispraviti. NEKADA MORAŠ VOLJENOJ OSOBI DOPUSTITI DA ODE, DA VIDIŠ DA LI TE VOLI DOVOLJNO DA SE VRATI ♥ !
Život kaže - "preboli je!" ... a srce kaže - "ne mogu, VOLIM JE"
Ako me ikad budeš ostavila, ostavi me na kiši..... Da ne plačem sam
Srce moje nocas pati jer ga niko neće da shvati koliko sam ti ljubavi dao. Ni ja sam nisam znao sad me srce zbog toga boli jer te još uvjek iskreno volim...
Srela sam ga kada ga nisam trazila,upoznala kad sam se najmanje nadala,zavolela sam ga kad to nisam smela i izgubila kad sam ga najvise volela<3<3