znate kako matematicar muva djevojku................................... deci mala
Pogledaj i ove poruke
Nemam decka ako te zanima bas,a ti si mi sladak sam da znas...
TI SI MALO MACE STO pO Srcu gbere VOLIM TAJ OZILJAk JER JE TO OD TEBE PORED TOG OZiLJKA TVOJE IME PISE I ZATO JA TeBe VOLIM NAJVISE.....
Ti se meni svidjas! Sad cu ja tebi da se svidjam, jel jasno? :D
Mislim da je vreme da predjemo sa reci na poljupce ^_^ :)))))) :Pq: ^_^
Kažu da je poljubac najlepši susret... hajde da se nađemo
Sedimo na livadu jedemo cokoladu,vetar duva on me muva,Da me ljubi on bi hteo,Al je on luka jeo.Kada sam mu usne dala u Nesvest sam palaa *____* !!!!!!!
Не гледај ме више буди храбра,свиђам ти се сигурно,ма суђен сам ти.
sladak si kao secer u kocki ali posto ga volim u prahu moracu da te potucam