Ako je greh sto te volim, neka mi se to nikada ne oprosti.
Pogledaj i ove poruke
Osmeh+Pogled=Muvanje...;))
Ti se meni svidjas! Sad cu ja tebi da se svidjam, jel jasno? :D
Zelim da me zagrlis, moje usne da poljubis... Zelim da kraj mene dises, a ne samo poruke da pises.
ispred kuce metar drva ti si moja ljubav prva
Imam jedan zivot i tebi bih ga dala..
imam jedno srce i njega bih ti dala..
A da imam mozak ne bi ovako srala :-D..
Imas strava lepe oci moja bices ove noci ♥♥
"Сад ми те је стварно доста, Ово је превазишло сваку меру и не желим имати никаква посла са тобом, заправо одјеби од мене!" - рече зец и баци шаргарепу!
Reci tvojim grudima,da ne bulje u moje oci!