I dodje taj dan,kada dodje onaj dan u kome cu ti reci.Hristos se rodii :P
Pogledaj i ove poruke
Bog mi dade malo snage da pozdravim meni drage i za zdravlje da ih pitam, pa i Bozic da cestitam, da vas uvjek sreca prati da se dobro dobrim vrati. Da vas zvezda srece vodi MIR BOZJI HRISTOS SE RODI.
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Mir u Zemlji, a u kući sloga, dobro zdravlje Gospoda Boga.
Da iskrene imaš prijatelje, da ti Gospod usliši sve želje.
Da sve radiš časno i pošteno, a u zdravlju trošiš zarađeno.
Stazom sreće nek te Gospod vodi, MIR BOŽJI HRISTOS SE RODI
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
ХВАЛА ТИ БОЖЕ као брату што нам врати БОЖИЋ БАТУ, сва се деца с тиме слажу не верују деда мразу. ХРИСТОС СЕ РОДИ, Србине мој!
Kad na Bozic cesnicu budete lomili i u zdravlju i sreci se Bogu molili, neka vas sreca i radost kroz zivot vodi, srecan vam BOZIC I HRISTOS SE RODI!!
Pobrinite se da u ovim ledenim danima uzimate dovoljno vitamina CE. On se nalazi u: prasen-CE, sarmi-CE, kobasi-CE, vešali-CE kao i u napicima: piv-CE, vin-CE, razne rakiji-CE. Jedino pazite da se ne predozirate vitaminima, može da škodi. Mir Božiji! Hristos se rodi!
Заклињем се веран бићу, српској слави и Божићу.