u ponoc pogledaj u nebo i videces zvezdu koja hodi i tiho reci HRISTOS SE RODI
Pogledaj i ove poruke
Pomozi mi Gospode presveti,da mi ova cestitka odleti.Do Srbina koji ovo cita,koji slavi ime Boga Hrista,kojem kuca srce Sindjelica,a kune se macem Obilica,da ce vjeru Hristovu da pazi i da ljudsku rec ne pogazi,da se krsti i da se pomoli ida svoje pravoslavlje voli.Da Bozic slavi dovijeka,da na putu nema mu prepreka!Nek krst casni kucu vodi,MIR BOZJI,HRISTOS SE RODI!!!
Evo badnjak kući stiže, evo Božić sve je bliže evo nama badnjeg jutra i Božić nam stiže sutra. Da donese sreće mnogo veliki vam Bog pomogo, badnjaci vam srećni bili u zdravlju ih naložili. Hristos se rodi!
Hristos se rodi i zora svanu, svetlost blesnu i sunce granu. Sreća nek te kroz život vodi, kroz kuću nek vam zdravlje i ljubav hodi! Srećan Božić, Hristos se rodi!
Veseli me riječ tvoja, što poželje domu mome, zdravica se uvek vraća iskrenome i poštenome. Neka tamjan sa oltara, Hilandara i Vračara a i badnjak grana sveta, kuću čuva mnogo ljeta, a i sveća koja gori nek prozore sve otvori, neka srećom dom zablista za ROĐENJE BOGA HRISTA.
Христос се рађа - славите! Христос са небеса - у сусрет му изађите! Христос на земљи - узнесите се! Певај Господу сва земљо! У весељу пој народе - јер Он се прослави. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Заклињем се веран бићу, српској слави и Божићу.
Ту где се бадњак данас ложи, у том дому срећа нек се множи, нека срећна звезда кроз живот вас води. Срећан Божић Христос се роди!
Da vam kuća bude puna veselja, da vam se ostvari bar hiljadu želja, da vas blagoslov svuda vodi, SREĆAN VAM BOŽIĆ, HRISTOS SE RODI!!!