Kuc, kuc... Ima li koga? Daj otvori, smrznuću se napolju. Zašto me tako zbunjeno gledate? Pa ja sam samo mali anđeo koji je došao da vam poželi: da vam od danas sve krene na bolje, da za sve imate hrabrosti i volje, ljubav da vam bude kao najlepši san i da vam sve bude lepo kao Badnji i Božićni dan!
Pogledaj i ove poruke
Dobri ljudi dobar dan i sretan vam Badnji dan. Srećan badnjak sto se siječe za hrišćasko Badnje veče, srećni oni što ga lože pomiluj ih Bože!!!
Poštovati treba veru, badnjaci se jutros beru. Prekrsti ih kako valja, to je simbol pravoslavlja. Da se koren ne bi utro na zdravlje vam badnje jutro !!!
Okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, svako dobro, miran san, srećan svima BADNJI DAN!
Нека бадњак, свето дрво, удовољи мојој жељи - да у срећи и весељу живе моји пријатељи!
Нек се слави јутро свето, од давнина још зачето, нек се сјече БАДЊЕ ДРВО, на уранку јутрос прво, да ти се оствари сваки сан и СРЕЋАН ТИ БАДЊИ ДАН.
Хоћемо ли мој рођаче у Голију по бадњаке, раном зором прије сунца ко што ваља нек се пуца. Стићи ћемо до увече и прославит БАДЊЕ ВЕЧЕ!
Poslušaj Bože molitve njene, Badnji dan je danas jedne divne žene. Pokloni joj zdravlje, podari joj sreću, ispuni joj želju najveću. Srećan Badnji dan!
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi