Ovaj je praznik posebna priča jer on je samo za najlepša bića, želim da Vam se ostvari svaki san, za čitav život ne samo za ovaj dan, srećan vam Badnji dan.
Pogledaj i ove poruke
Ноћас усни диван сан, с миром слави Бадњи дан, нек ти радост кроз дом тече с миром слави Бадње вече! Нек ти срећом дом заблиста на рођење Сина Христа!
Нек се слави јутро свето, од давнина још зачето, нек се сјече БАДЊЕ ДРВО, на уранку јутрос прво, да ти се оствари сваки сан и СРЕЋАН ТИ БАДЊИ ДАН.
Ustaj Srbine, česnicu stavljaj, Božić osviće ti ga proslavljaj, iz puške zapucaj sveću upali, Bogu se pomoli pa mu zahvali
Neka te zdravlje služi. Ljubav da daješ i primaš, para uvek da imaš, sreća neka te prati... Ja ti poželeh a Bog će ti dati... Srećan BADNJI DAN!!!
Браћо СРБИ ово није шала, држите се 6. јануара, сви у шуму по Бадњаке свете, дочекајмо наше БАДЊЕ ВЕЧЕ! А ујутру када зора свића ето нама најдражег БОЖИЋА.
Док бадњаци ваши горе, до божићне дивне зоре, у божићној лепој ноћи поздрав ће вам овај доћи, пуно здравља, блага, среће и срећно вам бадње вече!
Ноћ се спустила право је време,да бадњак и ваш дом украси,да Бог помогне вашој кући и од сваког зла да вас спаси. Срећно Бадње вече!
Šta da ti poželim što ti niko poželeo nije... Badnje veče je sveto, srcu najmilije. Rodio se Isus da nas izbavi iz greha i nek ti duh sveti useli u srce da otera tugu i podari sreće, puno lepih snova i pahulja belih. Srećno Badnje veče!!!