Ovaj je praznik posebna priča jer on je samo za najlepša bića, želim da Vam se ostvari svaki san, za čitav život ne samo za ovaj dan, srećan vam Badnji dan.
Pogledaj i ove poruke
Добри доме, добро вече и сретно вам бадње вече.
Lepog li jutros jutra, a još lepše biće sutra, sveto drvo kuću krasi, nek se vidi srbin da si, okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, post se posti, vera čvrsta, a krsti se sa tri prsta, daruje nam pravoslavlje, ljubav, radost, sreću, zdravlje, svako dobro, miran san neka donese BADNJI DAN
Хоћемо ли мој рођаче у Голију по бадњаке, раном зором прије сунца ко што ваља нек се пуца. Стићи ћемо до увече и прославит БАДЊЕ ВЕЧЕ!
Poštovati treba veru, badnjaci se jutros beru. Prekrsti ih kako valja, to je simbol pravoslavlja. Da se koren ne bi utro na zdravlje vam badnje jutro !!!
Браћо СРБИ ово није шала, држите се 6. јануара, сви у шуму по Бадњаке свете, дочекајмо наше БАДЊЕ ВЕЧЕ! А ујутру када зора свића ето нама најдражег БОЖИЋА.
Neka bude ljubavi i zdravlja, u tvome domu večitoga slavlja... Nek se pije vino i rakija i pogača peče, i neka vam je srećno ovo BADNJE VEČE.. ♥
Neka ovaj Badnji Dan bude Vama radostan, puno zdravlja, puno sreće uz krst časni i uz sveće, nek se čuje pesme glas, blagoslovi Bože nas! SRETNO TI BADNJE VEČE!
U telu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, u radu uspeh, u ljubavi sreća, u noćima miran san, srećan Vam ovaj Badnji dan, a i Božić sutradan!