Poruka broj #5289
Pogledaj i ove poruke
Ona: Neću.
On: Skini se.
Ona: Neću .
On: Ok, izađi iz AUDI-a.
Ona: Evo skidam se, crko dabogda. :D
Decko: Halo, ribice, jesi to ti?
Cale: Ne, оvde vlasnik akvarijuma.
-Sto kucas tu?
plavusa ce:
– pa pise da izdaje stan,a ne otvara niko!
policajac ce:
– pa cudi me bas,a i svetlo im gori.
- Kreso de Stigo!!!