U zbornici usred mraka stoji casa od vinjaka, to su pili oni slavni koji nas salju na popravni!!!
Pogledaj i ove poruke
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!
letele su dwe ptice, jedna soko druga bez oko :D
Ljubila me nezno ost'o sam bez daha,kad je skinula puder umro sam od straha!!!
znate li da je bio tito u crnoj gori ? i znate sta je rekao crnogorcima ne diraj te nista dok se ja ne vratim
Tako si glup/a da se zapleteš u žice bežičnog telefona.
moju ljubav ja bih tebi dala,moje telo ja bih tebi dala,moje srce ja bih tebi dala,a da imam mozak nebi ovako srala.
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…
Zelim te jos samo dva puta...Sad i Zauvek.