Kad srce razum savlada, kad u dusinhaos zavlada, kad ne znam sta cu od sebe, otkucam broj i pozovem tebe.Digni slusalicu i kazi "molim" a ja cu reci "puno te volim"!
Pogledaj i ove poruke
Nisam bezgrešna, ni nepogrešiva.. Ne znam da mrzim, ali znam da vratim... Ne volim laž,ali kada je potrebno, znam da slažem... Iskrena samo za one koji zaslužuju... Naivna za one, koji misle da mogu lako sa mnom... Glupa, kada mi nešto ne odgovara... Pametna dovoljno, da te spustim na zemlju i još dva metra ispod nje...... U suštini, posebna a u isto vreme jednostavna....! ;)
Ti si moja ljubav za vremena sva,nisi ti andjeo, a nisam ni ja!Staje bilo,bilo je nije me sramota,ti si ljubav mog zivota!!!
Boze ti znas da prastas i volis da kaznis i sudis. I ja zelim da volim i ljubim njega kao sto ti nas volis i ljubis. Zato nas zastiti ako smo gresni, ako je nasa ljubav greh, daruj nam samo malo srece i vrati na lice osmeh !!!!!
Кад на телефону мом видим твој број и кад ми кажеш ХАЛО - срце би ми стало! Али мало по мало, хало по хало, ја те заволех, СУНЦЕ моје мало!
Zivot je prica bez kraja,dok ne prodjes kroz vrata raja,ne znas sta donosi noc a sta dan,al' jedino znam. Zivot mi doneo tebe da te u srce zakljucam. Na ovaj dan sreo sam se sa usnama tvojim,bio je to osecaj sto i danas postoji...nezan i opojan,sto siri se venama mojim... I puca mi kroz vene,sto siri se ko stihija kroz mene..volim te moj slatki andjelei hiljadu reci sad u pesmi malo je da ti kazem koliko volim te! na ovaj dan sreo sam se sa ocima tvojimi u tebi video onu pravu koju cu voleti,za koju cu ziveti! Ono nesto posebno sto ce zauvek trajati! U zivotu postoje dani koje pamtis dok si ziv!! 10.7.2012. " volim te,bebo "
mozda se jednom zapitas zasto zadrhtim kada te vidim,zasto bezim od tvog pogleda,odgovor je jedan a istina boli, mozda neces razumeti strah me da te volim.
Momak: sad će 00:00, zaželi želju
Cura: koja će biti tvoja?
Momak: da uspijemo... tvoja?
Cura: da se ispuni tvoja
Kada nekog voliš, voli ga polako, jer sve što ide brzo ide i naopako... :* <3