Noćas kad legneš bez igde ikoga da te greje i kad se osetiš smrznutim i hladnim poput stene, seti se mene jer ja švercujem ćebad iz Turske u pola cene!
Pogledaj i ove poruke
Kad sam se ja rodila đavo je rekao:-S*anje, konkuencija!
kako bi uletio u tebe :D
ko izbjeglica u prazan stan :D
BEZ TEBE MUZIKA JE STALA I SWE JE CRNO...VRATI MI SE STRUJO! :D
Čuvam ovce i sedim na panju, mila majko u drugom sam stanju. Ćeri mila to je sad u modi, ko se jebe mora i da rodi
sta je to malo, zuto, visi o koncu? - Smoki se obesio
Shta radi Chak Noris na drvetu?-Gleda uzivo kad lishce pada...
Наставница биологије пита Перицу:
-Перице, којој групи животиња припада змија наочарка?
-Групи кратковидих.- одговори Перица
Decak kaze ja imam joptu a ti nemas devojcica kaze ja imam jutku a ti nemas decak kaze ja imam kujac a ti nemas devojcica kaze ja kad porastem imacu sto a ti samo jedan!!!