Ја не тражим да ме неко воли - ја само тражим да ме неко схвати. А када ме тај неко схвати, он ће ме и заволети. Схваташ?
Voli me minut, sat ili dan, voli me stvarno da znam da nije san. Da li znaš kako je kad se za nekog svom dušom boris, kad ga u očima za malo ljubavi moliš, kad poslednji otkucaj svog srca daš, kako je to da li znaš?
VOLIM TE I CEKAM...ALI NE ZABORAVI DA I U NAJVECOJ LJUBAVI POSTOJI REC KASNO!!!
Ako nemas ono sto zelis ti voli ono sto imas,jer zivot je ono sto jeste a ne ono sto bi trebalo da bude.I samo gledaj napred,ne okreci se nazad,zaboravi proslosti uvek budi nasmejan,ne dozvoli drugima da uzivaju u tvojim padovima,i tek ponekada se seti da imas druga koji ce biti uvek tu za tebe i koj te puno voli!!!
ON: Volim te!
Ona: Zasto? Ona iza je mnogo lepsa od mene!
(ON se okrene): Pa iza nema nikoga!
ONA: Da me volis, ne bi se ni okrenuo!!!
I smrt će jednog dana doći po svoje i Bog će biti svedok za nas dvoje. A tada kad otvore srce moje, u njemu će pisati "za tebe je kucalo maleno moje!"
Kad bi srce izvadili moje i stavili u ruke tvoje, ono bi i dalje kucalo za tebe jer te volim vise nego sebe.
oprosti sto ti smetam sto ti snove rusim, sto kroz tvoje snove setam, sto opet te gusim, sto ludo te volim i nudim ti sebe, oprosti al ne mogu da zivim bez tebe <333