Kad ti kazem da te volim,to ne govorim onako iz navike,vec da te podsetim da si ti nesto najlepse sto.mi se dogodilo u zivotu! Ljubavi moja!!
Pogledaj i ove poruke
Mislim da je vreme da predjemo sa reci na poljupce ^_^ :)))))) :Pq: ^_^
Nemoj da gledas na sat smuvacu te KAD-TAD ! ;)
devojka:hej...hoces da se smuvamo?
decko:neee!!!
devojka: a sta sam te bese pitala?
decko:hoces da se smuvamo?
devojka:daaa!!!
Да ли знаш у којој пози се прави најлепше, најслађе, најпаметније, најсексипилније дете на свету? У ствари, боље да питам твоје родитеље!
Volim da te diram,da te gledam da te nerviram,da ti mozak ispiram.Volim da te mazim,pazim,razmazim,da te zarazim ne volim da te molim ali VOLIM DA TE VOLIM...VIKI..
Imam jedan zivot i tebi bih ga dala..
imam jedno srce i njega bih ti dala..
A da imam mozak ne bi ovako srala :-D..
Vetar duva, šljive opadaju, trule šljive muve spopadaju, krmci jedu dok ne popadaju, oči mi se tvoje dopadaju, oči tvoje farovi od fiće, ti si moje najmilije biće! <3!
Saljem ti zagrljaj jer nisi kraj mene,saljem ti poljubac jer si daleko od mene i saljem ti owaj sms da znas da mislim na tebe..:*<3