Ju al je fora vruca svrsim ti na pluca...sve u rimi sve u prozi sedni na moj pa se vozi...ma salim se ja odo kuci da ga pusim zuci.
Pogledaj i ove poruke
Love is my name, sex is my game... forget my name but play my game..=)
-->>/Msm tvoj cale mora da je terorista, kakvu je bombu napravio swaka mu čast--< ;))
Не гледај ме више буди храбра,свиђам ти се сигурно,ма суђен сам ти.
Imam jedan zivot i tebi bih ga dala..
imam jedno srce i njega bih ti dala..
A da imam mozak ne bi ovako srala :-D..
SINGLE = (S)tres (I)s (N)ow (G)one (L)ife's (E)asier
Imas strava lepe oci moja bices ove noci ♥♥
Saljem ti zagrljaj jer nisi kraj mene,saljem ti poljubac jer si daleko od mene i saljem ti owaj sms da znas da mislim na tebe..:*<3
Necu te pustiti u kucu.Ma pusticu te u kucu,al u sobu ne.Ma pusticu te i u sobu,al u krevet ne.Ma pusticu te i u krevet,al na sebe ne.Ma usticu te i na sebe,AL SA SEBE NE!!!:)))