T-trava
E-e, baš mi se spava
decja molitva:Nastavnice naš koji si za katedrom, sveta je olovka tvoja, da dobre volje dodješ na cas ili da uopšte ne dodješ.Oprosti nam neopravdane naše, kao što mi zaboravljamo gradivo vaše i ne izvodi nas na tablu no ostavi nas na mestu.
u sunu je sumar nije vodu baca pumpa nije na jajima je ptica nije......... stali je .....
Za mene ti si zvezda shto na nebu sja,sunce shto me greje i zbog mene se smeje,ti si taj koji ulepsha mi dan.ti si taj koji voli me do neba i zna shta mi treba :D J ♥
ja te palim,ti me palis izgleda da ce izbiti pozar :D :D :D :D
Moje srce voli oci tvoje plave,jer one su moje srce okovale. . .te su oci meni sada sve i zelim iz zauvek samo za sebe!
Ljubila bih te kad tones u san,mesto odsjaja mesecine spustala svoje usne po tvome licu.Milovala bi tvoju kosu,dok sanjas najlepsi san,na tvojim grudima usnula,umorna od poljubaca docekala dan..I zauvek bila andjeo tvoj,volim te beskrajno Dragane moj!
dok svi kazu samo tise ja ti lizem samo sise .. .
Nek današnji blagi dan, bude vama radostan. Nek vam Božić vrata zlati, nek vas svaka sreća prati. ANĐEO sreće neka vas vodi, mir Božiji, HRISTOS SE RODI!!!
Nek je srećno jaje što na stolu stoji, nek vas Bog čuva i blagoslovi, da Vam uvek dom blista na vaskrsenje Isusa Hrista!
Kada ti jednom lose krene nemoj da bockas vene, nemoj da duvas lepak u kesi nego mucni malo glavom: Problemi se rasavaju TRAVOM! :))
u kucu kad uđem kad se slavi lica nasmejanim jaja ofarbanim da se slavi hristosovo vaskrsenje.Hristost vaskrst.
Ljubav i radost, nežnost i blagost, sreća i vedrina, osmeh i toplina, neka svega i ovog Uskrsa u vašem domu ima! Hristos Vaskrse!
Neka VASKRSENJE HRISTOVO obasja svetlošću spasiteljskom svaki tvoj korak i svaki tvoj put i neka te pohode LJUBAV, VERA, NADA i SPOKOJ!!! HRISTOS VOSKRESE!
MIR i RADOST, SREĆA i SLOGA
nek sa VASKRSOM dođu do doma tvoga!
Nek ti praznik ovaj BLAGOSTANJE i SREĆU
donese s porukom HRISTOS VOSKRESE!!!
Šarena jaja na stolu stoje,
nek VASKRS obasja najdraže tvoje,
zdravlje i sreću neka vam donese!
POMAŽE BOG... VAISTINU VOSKRESE!!!
Najlepše stvari neka ti se dese,
uz poruku drevnu VAISTINU VOSKRESE!
Neka ti dušu niko nikada ne rani,
i neka su ti srećni USKRŠNJI DANI!
Hristos Vaskrse radost donese :) <3
hej ti mali slatki stvore,znas li kome krades snove,ko ti stihove pise,ko te voli najvise! nekome je sada do tebe stalo..kome? pa razmisli malo...
otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"