otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"
Pogledaj i ove poruke
Kad niko ne bude obracao paznju na tebe,kad nikom ne bude stalo do tebe. Kad te niko ne jebe ni 1%, javi se meni jebacu te 100%
Најновијим анкетама утврђено је зашто мушкарци устају ноћу. 10 % устаје да би нешто појели, 15% да би отишли у WC, а 75% устаје да би се вратило кући!!!
On: Skini se.
Ona: Neću.
On: Skini se.
Ona: Neću .
On: Ok, izađi iz AUDI-a.
Ona: Evo skidam se, crko dabogda. :D
Kaže penis jajima: - Ako budete dobri, vodiću vas na žurku.
- Pa da nas zajebeš, ti uđeš unutra a mi đuskamo napolju
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Ko rano rani,ceo dan zeva!:)
Бог створи сунце топло и сјајно, створи месец мио и драг, створи море бистро и дубоко. На крају створи тебе... Неку пиздарију је морао да направи.
Ja sam mali prasac ime mi je kvasac.