Najnovije poruke

Dok mirno uživaš, ti i ne slutiš kako jedna nemirna osoba žuri neznanim stazama kako bi stigla do tvoje odaje misli i tiho ti poručila: Želim ti laku noć.
Kad ga vrtis on se diže, svaka cura njega liže, a muškarci sve bi dali kad bi ga probali... počinje na slovo K, sladak je i fin... ma, ne pali se, to je KARMIN!
Jednom kad bude kasno kad shvatis reci moje videces da si izgubio nesto sto je trebalo biti tvoje.
kod nas u ludnici je strava...daju nam da skacemo u bazen,a kad smo dobri puste nam i vodu... :)
u pevanju kao vrag jaka,u picu daleko najjaca,za smejanje kazu fantasticna,telo bombasticno...ma veruj mi nemam manjka jer ja sam STALACANKA.
Nauci da volis,prastas,nemoj da varas onog koga ljubis,svaka prevara skupo se placa a zivot je kad-tad vraca
sprenma sam nocas da se zaljubim u tebe i da sirom otvorim svoje srce, niko pre tebe me nije dirnuo tako duboko
spavam jer sanjam te, budim se jer cekam te, tugujem jer boli me,zivim jer volim te, umirem jer nemam te, pisi mi molim te jer ludo volim te
Necu da te volim dok me tugom hranis,zelja ti je bila da mi srce ranis...Ne znas ti za ljubav,cim zadajes boli,al je srce ludo pa te jos uvek voli...
Muskarci su snaga,muskarci su moc,muskarci su samo za jednu noc,za jednu noc i nista vise.......Mi smo GADURE al nas je vise!!!
Covek jednom ljubi covek jednom pati ali za ljubav vredi zivot dati,dok ljubis ljubi iskreno i nemoj ljubav drugom predati...

Dodaj novu poruku

Broj znakova: 0