cura : jubavi ako se smijes posalji mi svoj osmijeh,
Ako places posalji mi svoje suze,
Ako spavas posalji mi svoje snove volim te.
Decko: u wc-u sam....sta da ti posaljem?!
Pogledaj i ove poruke
danas je tesko biti glup jer je konkurencija velika
Setaj po sumi,setaj po stazi ali na svoje dupence pazi,dupence strada dok covek migne jer ovde jebe ko koga stigne!
Moj dečko i ja smo totalno različiti,ja za razliku od njega postojim xD
Pošto smo konstatovali da ste veoma zgodna osoba, razmišljali smo da vas kloniramo - ali pošto je kloniranje skupo - jebaćemo vas dok ne klonete!
Kako se zove kokoška koja je in???
-Kokain.
Ide jedna žena i naiđe na pericu i pita ga: dječače možeš mi reći gde je apoteka? A pERICA JOJ ODGOVORI : NEMOGU! TI DJEČAČE NIKAD NEĆEŠ OTIĆI U RAJ! A PERICA KAŽE: NI TI U APOTEKU! JHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAH
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…
sta je to malo, zuto, visi o koncu? - Smoki se obesio