Poruka broj #1302
Pogledaj i ove poruke
Decko: Halo, ribice, jesi to ti?
Cale: Ne, оvde vlasnik akvarijuma.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Ona: Neću.
On: Skini se.
Ona: Neću .
On: Ok, izađi iz AUDI-a.
Ona: Evo skidam se, crko dabogda. :D
-ko legne sa guzicom sto svrbi probudi se sa prstom sto smrdi....:))))