Uhvatio Tomislav Nikolic zlatnu ribicu.
A ona mu kaze:
- Pusti me Tomo, Toma je pusti.
Ona reče:
- Za zahvalnost reći ću svim somovima da glasaju za tebe.
Pogledaj i ove poruke
Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
Usne su slatke
za poljupce glatke,
karminom se saraju
da decake varaju!
Cura: OZENI ME!
Decko: Ocu, ljubavii
Cura: Kad?
Decko: 31. februara
Ja sam mali prasac ime mi je kvasac.
danas je tesko biti glup jer je konkurencija velika
50% znas da mislim na tebe,60% znas da mi se svidas,70% znas da te sanjam,80% znas da nemogu bez tebe,90% znas da te iskreno volim,100% znas da se ja zezam...
sinoc su nasli les proboden nozem u stoma, puklom lobanjom i veoma malim penisom...molim te druze javi se da znam da si ziv...
Pridje Perica policajcu i rece: Popusi mi kura* u 16:30.
Policajac krene da ga juri.
Naidje na kolegu i kloega ga upita: Sto juris to dete?
Ovaj odgovori: Rekao mi je da mu popusim u 16:30.
Kolega mu rece: Pa gde si zapeo tek je 16:15.