ispred kuce metar drva ti si moja ljubav prva
Mislim na tebe,
medeno moje,
tuzne me misli
nocas more,
i zato te cimam
u ovo gluvo doba-
da te pitam volis li SUNDJER BOBA?
Imas strava lepe oci moja bices ove noci ♥♥
"Сад ми те је стварно доста, Ово је превазишло сваку меру и не желим имати никаква посла са тобом, заправо одјеби од мене!" - рече зец и баци шаргарепу!
Od cimanja do poruke, od poruke do izlaska,od izlaska do poljubca,od poljubca do kreveta,od kreveta do sexa...
Znači hoćeš da se cimamo,a?
Не гледај ме више буди храбра,свиђам ти се сигурно,ма суђен сам ти.
Stara klupa, rukopis moj. Još te volim, piše na njoj… ♥
Sedimo na livadu jedemo cokoladu,vetar duva on me muva,Da me ljubi on bi hteo,Al je on luka jeo.Kada sam mu usne dala u Nesvest sam palaa *____* !!!!!!!