Badnjak gori oko njega se ori ljudi veseli puni srece cestitaju nam badnje vece. Srecno vam badnje vece
Pogledaj i ove poruke
Хоћемо ли мој рођаче у Голију по бадњаке, раном зором прије сунца ко што ваља нек се пуца. Стићи ћемо до увече и прославит БАДЊЕ ВЕЧЕ!
Noćas jedan gost ti stiže, tvome domu sve je bliže. Evo tu je pred vratima i čeka te već satima. Kad otvoriš kučna vrata zagrli ga kao brata. To brat nije, nit komšija, nit daleka familija. To je badnjak, glasnik BOGA, stablo sreće doma tvoga. SREĆNO BADNJE VEČE!!!
Ако је пахуља срећа - желим ти планину белу! Ако је љубав кап воде - желим ти реку целу! Ако је успех звезда - желим ти небески свод! Ако је пријатељ брат, и ти си мени род! Нека ти овај дан донесе све што у ову поруку стаје и нема међу нама вечно пријатељство траје! Срећан ти БАДЊИ ДАН!
Neka te zdravlje služi. Ljubav da daješ i primaš, para uvek da imaš, sreća neka te prati... Ja ti poželeh a Bog će ti dati... Srećan BADNJI DAN!!!
Šta da ti poželim što ti niko poželeo nije... Badnje veče je sveto, srcu najmilije. Rodio se Isus da nas izbavi iz greha i nek ti duh sveti useli u srce da otera tugu i podari sreće, puno lepih snova i pahulja belih. Srećno Badnje veče!!!
Topli pozdrav vama svima što vas u toj kući ima, da ste svi živi, zdravi, da se Badnje veče večno slavi, da vas prati blagoslov večni i da su vam svi Božići srećni!
Домаћине добар дан данас слави Бадњи дан,испред куће бадњак стави и рођење Божје слави.Бог ти сваку срећу дао и од зла те сачувао.Срећан Бадњи дан!
Док се мучиш с' посним ослићем, нешто лијепо миришеш носићем. То се у рерни прасенце пече, добри доме, СРЕЋНО БАДЊЕ ВЕЧЕ!!!