Neka ti se ispune sve zelje i svi snovi,
Neka ti Bozic ulepsaju stihovi ovi !
SRECAN BOZIC !!!
Pogledaj i ove poruke
Одрећи се нећу пића, СРПСКЕ СЛАВЕ И БОЖИЋА! Живели, ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Dobro jutro s milim bogom, anđeo je jutros s tobom. Božićno ti jutro sretno, sve neka je berićetno. Božja ruka neka vas vodi srećan Božić, Hristos se rodi.
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Evo badnjak kući stiže, evo Božić sve je bliže evo nama badnjeg jutra i Božić nam stiže sutra. Da donese sreće mnogo veliki vam Bog pomogo, badnjaci vam srećni bili u zdravlju ih naložili. Hristos se rodi!
Slusam crkvenih zvona glas , setim se najmilijih u taj cas , Bogu zahvalim ZA sve vas . Nije hladno i nisu snegovi beli al' ti srce moje blagoslozen BOZIC zeli .
Iz gnijezda sokolova i jazbine gorskog vuka tebi pise i pozdravlja vitog zmaja desna ruka,ispalicu cio sanzer i rakiju popit zate. Pozdravljam te po sto puta i sretan ti Bozic brate.
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Христос се рађа - славите! Христос са небеса - у сусрет му изађите! Христос на земљи - узнесите се! Певај Господу сва земљо! У весељу пој народе - јер Он се прослави. ХРИСТОС СЕ РОДИ!