neću ti reći ko sam, da te plašim neću ali svaki tvoj pogled ka meni zaboraviti nikad neću !!! :-*
Pogledaj i ove poruke
Frka je reci tvom tati da te volim,a da me pritom za glavu ne skrati.
Čekam te noćaske kod šljivu, ima te obradim ko
njivu, pa će te pocepam u mrak, ki svinja mrsan
džak, ondak će te razbijem ki dete zvečku, ma
ima te bem ki medved mecku! :)))) (russsss) :D
idu dve ribe putem a ja se ukljucim da idem za njima i recem im, hej vi tri one se okrenuse i rekose mi mi smo dvije,a ja im kazem, vala ste ribe ipo
-->>/Msm tvoj cale mora da je terorista, kakvu je bombu napravio swaka mu čast--< ;))
BOL ZA IZGUBLJENIM STVARI MNOGO JE VECI,NEGO STO JE I ONA SAMA ZNACILA....
Reci tvojim grudima,da ne bulje u moje oci!
Od cimanja do poruke, od poruke do izlaska,od izlaska do poljubca,od poljubca do kreveta,od kreveta do sexa...
Znači hoćeš da se cimamo,a?
Est bellum bellis bellare puellis.... LEPO JE RAT RATOVATI S LEPIM DEVOJKAMA <33 :***