sinoc sam otisla kuci, otkljucala stepenice, popela se na vrata, otvorila pidzamu, obukla krevet i swe to zbog tvog poljupca... <3
Pogledaj i ove poruke
decak:reci sad
devojcica:sad
decak:jebacute kad tad
devojcica:reci B
decak: pa B
devojcica:pa stvarno si budala
Prema cl.24,odluka 3,stav 1,tacka 5,amandman o seksu,osudjujem te na dozivotnu robiju u mom krevetu.Protiv ove odluke se ne moze uloziti zalba.
Dugo sam u krizi. Namazi medom, osvezi ledom. Polozi me celu, zeli me vrelu. I ove noci samo za tvoje oci, glatke noge sijaju u mraku, moj jezik na tvom stomaku. Bezobrazan budi,mazi mi grudi, to osecam bicem celim. Sreco, shvati da tebe zelim!
Imas strava lepe oci moja bices ove noci ♥♥
"Сад ми те је стварно доста, Ово је превазишло сваку меру и не желим имати никаква посла са тобом, заправо одјеби од мене!" - рече зец и баци шаргарепу!
ova poruka ima svoj zadatak,da ti na lice stavi osmeh sladak...ako nije uspela odmah je se resi,a ako jeste opet se nasmesi...
Stara klupa, rukopis moj. Još te volim, piše na njoj… ♥
idu dve ribe putem a ja se ukljucim da idem za njima i recem im, hej vi tri one se okrenuse i rekose mi mi smo dvije,a ja im kazem, vala ste ribe ipo