brate, vidi onu sto ulazi u kafic koliko je debela sve ce nas pojesti ovde..
- konjino to mi je sestra.
- uhh, dobro je, onda nas dvojicu nece.
Pogledaj i ove poruke
Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
Sede tako dva idiota za stolom i jedan deli bombone.
Jedna tebi, jedna meni!
Jedna tebi, jedna meni!
Jedna meni, jedna meni, jedna meni!
Na to ga ovaj drugi zaustavi i kaže:
Čekaj malo, a tebi?
Zdrawo, da se upoznamo!ja sam wracara,vracam paroslost,menjam sadasnjost,proricem buducnost,mrtwe ozivljavam a zive ZAJEBAVAM!!!:)
Tragedija! - Luster mi se objesio, a frižider mrtav hladan
Ribo spusti se na zemlju,plasis ptice. :DD
Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu...
Kaze mu ribica:
- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!
Kaze Zemunac:
- Hocu novog audija Q7...
Kaze ribica:
- Oces na kredit ili na lizing??
Kad ce na to Zemunac:
- OCES TI NA ULJE ILI MAST?!!
Nase mi prijateljstvo puno znaci.Kad ti places i ja placem,kad se ti smejes i ja se smejem,kad se ti bacis kroz prozor ja pogledam dole i opet se smejem!
sinoc su nasli les proboden nozem u stoma, puklom lobanjom i veoma malim penisom...molim te druze javi se da znam da si ziv...