brate, vidi onu sto ulazi u kafic koliko je debela sve ce nas pojesti ovde..
- konjino to mi je sestra.
- uhh, dobro je, onda nas dvojicu nece.
Pogledaj i ove poruke
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
idu dve cackalice putom i naidju na lizalicu.kaze jedna cackalica drugoj:vidi koji glavonja!!!!!:)
ucrno oko tvoje zaljubi se srce moje, al od toga nema leka jer volecu te DOVEKA
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…
Piroćanca već duže vreme grizla savest pa otišao kod popa na ispoved.
• Šta je, sine?
• Ja sam za vreme rata u podrumu skrivao Jevreje.
• Pa to je dobro delo.
• Ali sam im to naplaćivao.
• Pa znaš kako je, to košta, troškovi su to veliki.
• Ali im još nisam rekao da je rat gotov.
Ooo zar je morala doć, ta čudna nesrećna noć, kada si se ti uprduckala u pola tri?
Te noći bilo je strašno, zagušljivo baš, ali časno!
Ispustila si gas ti, baš u pola tri!
Od mene imas poljubac,od Boga trazi zdravlje i srecu,a sve ostalo imas kod KINEZI... :)
Ja sam dobra osoba.Cak i kada nekog posaljem u p.m. razmisljam da li je tamo sigurno stigao!