Kad Anđeli upale Božićnu sveću to ti ja želim zdravlje i sreću a hiljade zvezda započnu pir znaj da ti želim ljubav i mir, Srećan Božić. MiR BOŽiJi HRiSTOS SE RODi.
Pogledaj i ove poruke
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Из љубави жарке Ти се снеба спусти,
Из вечне светлости у мрак злобни, густи
Дављеним у греху пружи свете руке,
Зачуди се небо, земља затресе се;
Добро дошао, Христе! Људи, радујте се!
Христос се роди!
Hristos se rodi i zora svanu, svetlost blesnu i sunce granu. Sreća nek te kroz život vodi, kroz kuću nek vam zdravlje i ljubav hodi! Srećan Božić, Hristos se rodi!
Nek današnji blagi dan, bude vama radostan. Nek vam Božić vrata zlati, nek vas svaka sreća prati. ANĐEO sreće neka vas vodi, mir Božiji, HRISTOS SE RODI!!!
Pomozi mi Gospode presveti,da mi ova cestitka odleti.Do Srbina koji ovo cita,koji slavi ime Boga Hrista,kojem kuca srce Sindjelica,a kune se macem Obilica,da ce vjeru Hristovu da pazi i da ljudsku rec ne pogazi,da se krsti i da se pomoli ida svoje pravoslavlje voli.Da Bozic slavi dovijeka,da na putu nema mu prepreka!Nek krst casni kucu vodi,MIR BOZJI,HRISTOS SE RODI!!!
Добри доме срећан Божић, у векове здрави били, с бадњаком се веселили. Нек вас срећа здрављу води, Мир Божји, Христос се роди!
Iz gnijezda sokolova i jazbine gorskog vuka tebi pise i pozdravlja vitog zmaja desna ruka,ispalicu cio sanzer i rakiju popit zate. Pozdravljam te po sto puta i sretan ti Bozic brate.
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!