Za Bozic,zelim ti miran san,ljubav da imas koliko i srece,zelim ti prijatelju za Bozicno vece..
Pogledaj i ove poruke
Христос се рађа - славите! Христос са небеса - у сусрет му изађите! Христос на земљи - узнесите се! Певај Господу сва земљо! У весељу пој народе - јер Он се прослави. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Bog mi dade malo snage da pozdravim meni drage i za zdravlje da ih pitam, pa i Bozic da cestitam, da vas uvjek sreca prati da se dobro dobrim vrati. Da vas zvezda srece vodi MIR BOZJI HRISTOS SE RODI.
Danas oprosti dužnima, daj poljubac bližnjima, pomozi tužnima... U ponoć pogledaj nebo, videćeš zvezdu što hodi i reći tiho HRISTOS SE RODI
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Veseli me riječ tvoja, što poželje domu mome, zdravica se uvek vraća iskrenome i poštenome. Neka tamjan sa oltara, Hilandara i Vračara a i badnjak grana sveta, kuću čuva mnogo ljeta, a i sveća koja gori nek prozore sve otvori, neka srećom dom zablista za ROĐENJE BOGA HRISTA.
Dragi dome Božić stiže, dragom Bogu da smo bliže, da te greje vatra sveta, da ti sreća kućom cveta, da krst časni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!!!
Добри доме срећан Божић, у векове здрави били, с бадњаком се веселили. Нек вас срећа здрављу води, Мир Божји, Христос се роди!
Ту где се бадњак данас ложи, у том дому срећа нек се множи, нека срећна звезда кроз живот вас води. Срећан Божић Христос се роди!