Nek vam bozic donese:
Mir
Slogu
Ljubav
Srecu
Zdravja
I vise dobrih prijatelja srecan vam bozic Hristos se rodi!
Pogledaj i ove poruke
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Mir u Zemlji, a u kući sloga, dobro zdravlje Gospoda Boga.
Da iskrene imaš prijatelje, da ti Gospod usliši sve želje.
Da sve radiš časno i pošteno, a u zdravlju trošiš zarađeno.
Stazom sreće nek te Gospod vodi, MIR BOŽJI HRISTOS SE RODI
Ustaj jutros zora sviced prekrstise popij pice sveto drvo ti poseci kao sto su nasi preci tri ivera nosi kuci nemoj Badnjak zemljom vuci za ovaj praznik Bogu slavi sa tri pucnja to objavi
Slusam crkvenih zvona glas , setim se najmilijih u taj cas , Bogu zahvalim ZA sve vas . Nije hladno i nisu snegovi beli al' ti srce moje blagoslozen BOZIC zeli .
Neka ti HRISTOVO ROĐENJE donese:
LJUBAV - koje danas malo ima,
SREĆU - koja je uvek nekako daleko kad nam je potrebna
NADU - koju često gubimo,
ZDRAVLJE - koje kad imamo ne čuvamo
PRIJATELJSTVO - koje je danas baš retko,
USPEH - koji nam život ne garantuje.
HRISTOS SE RODI!
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
Pobrinite se da u ovim ledenim danima uzimate dovoljno vitamina CE. On se nalazi u: prasen-CE, sarmi-CE, kobasi-CE, vešali-CE kao i u napicima: piv-CE, vin-CE, razne rakiji-CE. Jedino pazite da se ne predozirate vitaminima, može da škodi. Mir Božiji! Hristos se rodi!