Kreni po badnjak dok zora blista,
to sveto drvo danas se slavi,
to drvo zgreja Boga Hrista
i svakog ko je vernik pravi.Srecno badnje vece!!!
Pogledaj i ove poruke
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Из љубави жарке Ти се снеба спусти,
Из вечне светлости у мрак злобни, густи
Дављеним у греху пружи свете руке,
Зачуди се небо, земља затресе се;
Добро дошао, Христе! Људи, радујте се!
Христос се роди!
Срећан Божић и бадњаци и да жива будеш мајци, да дивна момка нађеш, са њим на Божић да изађеш, да се чврста љубав роди, да те одмах кући води. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Danas oprosti dužnima, daj poljubac bližnjima, pomozi tužnima... U ponoć pogledaj nebo, videćeš zvezdu što hodi i reći tiho HRISTOS SE RODI
Христос се рађа - славите! Христос са небеса - у сусрет му изађите! Христос на земљи - узнесите се! Певај Господу сва земљо! У весељу пој народе - јер Он се прослави. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Dok ledeni kristal od mraza puca, još jedan Božić na vrata kuca, radosna neka je tvoja duša, dok Gospod molitvu tvoju sluša. Za tebe moli i srce moje, neka se ispune sve želje tvoje i Bog da te kroz život vodi, RADOSTAN BOŽIĆ, HRISTOS SE RODI!
Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!
Sveto drvo badnjak što ti danas kuću krasi nek donese svaku sreću i od svake muke spasi, da ti vedra sviću jutra i srećan ti Božić sutra...