Kreni po badnjak dok zora blista,
to sveto drvo danas se slavi,
to drvo zgreja Boga Hrista
i svakog ko je vernik pravi.Srecno badnje vece!!!
Pogledaj i ove poruke
Dobro jutro kućo stara, evo 7. januara. Pod nogama škripi slama, stigo Božić, blago nama. Nek vas Božija svetlost vodi, MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI.
Ustaj jutros zora sviced prekrstise popij pice sveto drvo ti poseci kao sto su nasi preci tri ivera nosi kuci nemoj Badnjak zemljom vuci za ovaj praznik Bogu slavi sa tri pucnja to objavi
Da se oblačiš po poslednjoj modi,
Da ti viski uvek godi,
Da se brčkaš u đakuzi vodi,
Da izgledaš kao bilder-bodi,
Na loto 7 ubodi,
MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI!
Ту где се бадњак данас ложи, у том дому срећа нек се множи, нека срећна звезда кроз живот вас води. Срећан Божић Христос се роди!
Заклињем се веран бићу, српској слави и Божићу.
Bog mi dade malo snage da pozdravim meni drage i za zdravlje da ih pitam, pa i Bozic da cestitam, da vas uvjek sreca prati da se dobro dobrim vrati. Da vas zvezda srece vodi MIR BOZJI HRISTOS SE RODI.
ХРИСТОС СЕ РОДИ! Да вам све буде здраво и благородно!
Из љубави жарке Ти се снеба спусти,
Из вечне светлости у мрак злобни, густи
Дављеним у греху пружи свете руке,
Зачуди се небо, земља затресе се;
Добро дошао, Христе! Људи, радујте се!