Spremi Badnjak ovog jutra da ugrijes Hrista sutra .Docekaj ga u domu svome,Slava HRISTU RODJENOME!Nek ti je srecan Badnji dan i citav zivot radostan!!!
Pogledaj i ove poruke
Badnje jutro srecno prvo,nazdravlje vam badnje drvo.Neka krasi vase dvore da unisti sve zlotvore.RODU MOME sve najbolje puno srece puno volje.Cestitam vam redom svima sto godina da vas imam!
Nek je srećno Badnje jutro i badnjaci, drva sveta, Bog neka vam kuću čuva, nek vam svaka sreća cveta. Nek se muške glave množe nek se tvoje pleme širi, nek plamen od badnjaka sve nas složi i pomiri.
Док бадњаци ваши горе, до божићне дивне зоре, у божићној лепој ноћи поздрав ће вам овај доћи, пуно здравља, блага, среће и срећно вам бадње вече!
Topli pozdrav vama svima što vas u toj kući ima, da ste svi živi, zdravi, da se Badnje veče večno slavi, da vas prati blagoslov večni i da su vam svi Božići srećni!
Šta da ti poželim što ti niko poželeo nije... Badnje veče je sveto, srcu najmilije. Rodio se Isus da nas izbavi iz greha i nek ti duh sveti useli u srce da otera tugu i podari sreće, puno lepih snova i pahulja belih. Srećno Badnje veče!!!
Ноћ се спустила право је време,да бадњак и ваш дом украси,да Бог помогне вашој кући и од сваког зла да вас спаси. Срећно Бадње вече!
Стари ми је ђедо рек'о: Када будеш Бадњак сјек'о, ка истоку окрени се, са 3 прста прекрсти се. На истоку сунце сија, на истоку је и Русија. Бадњак с'јеци, Бога моли, Србију воли. Бога моли за Косово и за здравље Србиново, не дај губи на торине, продаће те мој Србине!!!
Ако је пахуља срећа - желим ти планину белу! Ако је љубав кап воде - желим ти реку целу! Ако је успех звезда - желим ти небески свод! Ако је пријатељ брат, и ти си мени род! Нека ти овај дан донесе све што у ову поруку стаје и нема међу нама вечно пријатељство траје! Срећан ти БАДЊИ ДАН!