najdraži, prolazim 30 km niz reku, jer kažu, reka nanosi svako đubre, možda jednog dana nanese i tebe...
Pogledaj i ove poruke
Kad niko ne bude obracao paznju na tebe,kad nikom ne bude stalo do tebe. Kad te niko ne jebe ni 1%, javi se meni jebacu te 100%
Ljudi kojima je sudjeno da budu zajedno,uvek se nadju na kraju.Jer istinita ljubav uvek pobedi! :)) ♥♥
Lijepa si ka ikona kad te vide svi se krste
У животу су ти највише потребне три ствари: паре, срећа и здравље.З ато код нас на сваком кораку има банка, кладионица и апотека.
Ljubav pocinje sa "sunce moje" a zavrsava se sa "sunce ti tvoje"...
Zdrawo, da se upoznamo!ja sam wracara,vracam paroslost,menjam sadasnjost,proricem buducnost,mrtwe ozivljavam a zive ZAJEBAVAM!!!:)
otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"
zora rudi tasta zeta budi ustaj zete da mi jebes dete, ako dete nema maste ima picke i kod taste