Ti neznas da jos uvek placem nocima,ti neznas da ljubav vidim samo u tvojim ocima,neznas da jos uvek samo na tebe mislim i da na zivot bez tebe nesmijem ni da pomislim..,i znaj da cu zauvjek da te volim jer jednostavno nemogu da te PREBOLIM..
Pogledaj i ove poruke
umrecu jedne noci polako i tiho dok priroda spava da ne vidi niko.niko nece znati da te volim vise od sebe i niko nece znati da umiram zbog tebe !!!
volela sam jednog decka vise nego zivot svoj al sudbina nije htela da taj decko bude moj..
Ako me ikad budeš ostavila, ostavi me na kiši..... Da ne plačem sam
Da sam ga volela svi su to znali,da smo se ljubili i to su znali,da se nismo razdvajali i to su znali,da ce me ostaviti nisu verovali:-(((
Tesko je cekati nekog, u ciji povratak nisi siguran... Sanjati nekog dok on sanja druge... Biti nista, u ocima koje ti znace sve!!!
Slomiš mi srce pa onda ocekuješ da te volim???... Izvini, a cime...!
Zivim jer su oni to hteli, volim jer sudbina to svima deli, patim jer gledam oci tvoje, umirem jer volim ono sto nikad nece biti moje :(
Tesko je voljeti,
A voljen biti.
Suze od drugih,
tesko je skriti.
Tesko je tesko,
mnogo boli
Kada si sa nekim
Ko te ne voli...