A JA TE VOLIM I VOLIM ,VOLI ME, DOK SE BORIM I GOREM JER BOJIM SE............ <3 :*
Pogledaj i ove poruke
Svi mi kazu Slusaj svoje srce, ali ja ne znam sta znaci tum, tum, tum.. xD
Pridje Perica policajcu i rece: Popusi mi kura* u 16:30.
Policajac krene da ga juri.
Naidje na kolegu i kloega ga upita: Sto juris to dete?
Ovaj odgovori: Rekao mi je da mu popusim u 16:30.
Kolega mu rece: Pa gde si zapeo tek je 16:15.
Stalno padam na ispitima. Proklete stolice.
umesto mene zeznu si sebe.ja sam se snasla i drugig nasla,nisam ja ona koja voli sve ,a ti nisi ni ti faca da imas dve...
Добићеш ме кад се најмање надаш, насмејаћеш се кад ме видиш, пожелећеш ме опет, а ја ћу мало каснити. Чекај ме - твоја СМС порука.
У животу су ти највише потребне три ствари: паре, срећа и здравље.З ато код нас на сваком кораку има банка, кладионица и апотека.
fanta okreni na igru ja je okrenuo ona se prosula xaxaxaxaxaxaxax :D :D
kako poznati muskarca u klimaksu.lako,mozak pocne da mu se kurci a kurac da filozofira