Jbt ceo dan sam juce bio pospan i kad samzaspao sanjao sam jednu prelepi devojku , malo bolje sam pogledao i svatio da si to ti
Pogledaj i ove poruke
Kažu da je poljubac najlepši susret... hajde da se nađemo
Violina je instrument koji lepo svira,a LJUBAV je zica koja se ne dira!!! :D
Ja se tebi swidjam, a ti meni?! ;)))
sladak si kao secer u kocki ali posto ga volim u prahu moracu da te potucam
Imas 20 sekundi da odgovoris na ovu poruku od cega je vec proslo 5 sekundi i sto znaci da ti ostaje jos 10 sekundi i ako mi neodgovoris dugujes mi 100 poljubaca.Vreme isteklo!
Osmeh+Pogled=Muvanje...;))
sedim u hladu, grickam cokoladu, treniram dzudo, VOLIM TE LUDO..!
Frka je reci tvom tati da te volim,a da me pritom za glavu ne skrati.