Nasa je vera cvrsta, krstimo ce sa 3 prsta. U ime Oca, Boga moli sinovima sve pokloni,u Duha bice cista,pa se neboj ISUSA HRISTA!!! Kad ti SRBIN kaze, jos on uvek ne...laze!!
Pogledaj i ove poruke
Заклињем се веран бићу, српској слави и Божићу.
Slusam crkvenih zvona glas , setim se najmilijih u taj cas , Bogu zahvalim ZA sve vas . Nije hladno i nisu snegovi beli al' ti srce moje blagoslozen BOZIC zeli .
Срећан Божић и бадњаци и да жива будеш мајци, да дивна момка нађеш, са њим на Божић да изађеш, да се чврста љубав роди, да те одмах кући води. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Nek HRISTOVO sveto drvo podari ti sreću prvo i nek tamjan zamiriše nek veseljem kuća diše, nek vam srećom dom zablista za rođendan BOGA HRISTA!
Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!
Dođe Božić, dođe zima,ja vam želim sreću svima. Srećan život lepe žellje, radost, zdravlje i veselje. Srpska vera da vam godi Srećan Božić, HRISTOS SE RODI!
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Božija milost nek vas prati, nek se dobro dobrim vrati, ovo vam je moja želja Slavi Hrista Spasitelja. Gospod neka vas svuda vodi srećan Vam Božić Hristos Se Rodi!