ode plavusa kod doktora i medicinska sestra je pozove i kaze joj: vi ste Ivana? ne,Ivan je mene.
Pogledaj i ove poruke
Cura: OZENI ME!
Decko: Ocu, ljubavii
Cura: Kad?
Decko: 31. februara
kupila bih tvoju ljubav,ali nemam nista sitno!!!hahaha
Ooo zar je morala doć, ta čudna nesrećna noć, kada si se ti uprduckala u pola tri?
Te noći bilo je strašno, zagušljivo baš, ali časno!
Ispustila si gas ti, baš u pola tri!
Moj dečko i ja smo totalno različiti,ja za razliku od njega postojim xD
sta je to malo, zuto, visi o koncu? - Smoki se obesio
otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"
Kako se Crnogorac moli kad je u avionu? -MILI BOŽE TI ŠTO JESI NA NEBESI, AKO SE SLUČAJNO NEŠTO DESI, TI UDESI DA SE NAĐEM NA STJUARDESI.
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!