Nek bude srece i zdravlja,da domacin s rakijom nazdravlja i domacica da pogacu pece dragi prijatelji SRETNO VAM BADNJE VECE ! <3
Pogledaj i ove poruke
Neka ti od Badnjeg dana sve krene od ruke, nikad da ne saznaš za boli i muke, anđeli neka te uspavljuju i uvek neka tako bude. Želim ti puno sreće, lepo provedi Badnje veče a sutra ljubav nek te vodi uz poruku Hristos se rodi.
Šaljem ti zvezdu najlepšeg sjaja... Šaljem ti puno sreće bez kraja... Šaljem ti ljubavlju ispunjen san i najlepše želje za Badnji dan.
Док бадњаци ваши горе, до божићне дивне зоре, у божићној лепој ноћи поздрав ће вам овај доћи, пуно здравља, блага, среће и срећно вам бадње вече!
Браћо СРБИ ово није шала, држите се 6. јануара, сви у шуму по Бадњаке свете, дочекајмо наше БАДЊЕ ВЕЧЕ! А ујутру када зора свића ето нама најдражег БОЖИЋА.
Док се мучиш с' посним ослићем, нешто лијепо миришеш носићем. То се у рерни прасенце пече, добри доме, СРЕЋНО БАДЊЕ ВЕЧЕ!!!
Šta da ti poželim što ti niko poželeo nije... Badnje veče je sveto, srcu najmilije. Rodio se Isus da nas izbavi iz greha i nek ti duh sveti useli u srce da otera tugu i podari sreće, puno lepih snova i pahulja belih. Srećno Badnje veče!!!
Добри доме, добро вече и сретно вам бадње вече.
Ноћас усни диван сан, с миром слави Бадњи дан, нек ти радост кроз дом тече с миром слави Бадње вече! Нек ти срећом дом заблиста на рођење Сина Христа!