Nek bude srece i zdravlja,da domacin s rakijom nazdravlja i domacica da pogacu pece dragi prijatelji SRETNO VAM BADNJE VECE ! <3
Pogledaj i ove poruke
U telu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, u radu uspeh, u ljubavi sreća, u noćima miran san, srećan Vam ovaj Badnji dan, a i Božić sutradan!
Док бадњаци ваши горе, до божићне дивне зоре, у божићној лепој ноћи поздрав ће вам овај доћи, пуно здравља, блага, среће и срећно вам бадње вече!
Dok zadnji badnjak gori slušaj srce što ti zbori: Blagostanje, mir i dobrota nek vas prate celoga života.
Šta da ti poželim što ti niko poželeo nije... Badnje veče je sveto, srcu najmilije. Rodio se Isus da nas izbavi iz greha i nek ti duh sveti useli u srce da otera tugu i podari sreće, puno lepih snova i pahulja belih. Srećno Badnje veče!!!
Koliko iglica ima bor, koliko prozora ima dvor, koliko zvezda nebom šeće toliko ljubavi i sreće nek celoj porodici donese Badnje veče!
Kuc, kuc... Ima li koga? Daj otvori, smrznuću se napolju. Zašto me tako zbunjeno gledate? Pa ja sam samo mali anđeo koji je došao da vam poželi: da vam od danas sve krene na bolje, da za sve imate hrabrosti i volje, ljubav da vam bude kao najlepši san i da vam sve bude lepo kao Badnji i Božićni dan!
Oprosti danas dužnima, podari sreću tužnima, sačuvaj ljubav, veru i nadu, teži ka sreći, a ne ka padu. U srcu voli i spominji Boga, nek čuva tebe i bližnjega tvoga. Badnjaci gore, nek sve ti se zlati, nek ti se dobro još boljem vrati. Srećan Badnji dan!
Да остварите сваки сан, помогао вам Бадњи дан, да у кући новац тече, помогло вам Бадње вече. Нек се срећа са здрављем сроди: Мир Божји, Христос се роди!