Zima je snegovi su beli a moje ti srca srecan bozic zeli
Pogledaj i ove poruke
ХРИСТОС СЕ РОДИ! Да вам све буде здраво и благородно!
Pomozi mi Gospode presveti,da mi ova cestitka odleti.Do Srbina koji ovo cita,koji slavi ime Boga Hrista,kojem kuca srce Sindjelica,a kune se macem Obilica,da ce vjeru Hristovu da pazi i da ljudsku rec ne pogazi,da se krsti i da se pomoli ida svoje pravoslavlje voli.Da Bozic slavi dovijeka,da na putu nema mu prepreka!Nek krst casni kucu vodi,MIR BOZJI,HRISTOS SE RODI!!!
Bog mi dade malo snage da pozdravim meni drage i za zdravlje da ih pitam, pa i Bozic da cestitam, da vas uvjek sreca prati da se dobro dobrim vrati. Da vas zvezda srece vodi MIR BOZJI HRISTOS SE RODI.
Ој Божићу један у години славићу те макар у пећини. МИР БОЖЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Ој народе Српски славни, слави Божић православни. Немој да нас наговоре, да славимо од невоље, да славимо политички кад се слави католички. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Božija milost nek vas prati, nek se dobro dobrim vrati, ovo vam je moja želja Slavi Hrista Spasitelja. Gospod neka vas svuda vodi srećan Vam Božić Hristos Se Rodi!
Da se oblačiš po poslednjoj modi,
Da ti viski uvek godi,
Da se brčkaš u đakuzi vodi,
Da izgledaš kao bilder-bodi,
Na loto 7 ubodi,
MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI!