Zima je snegovi su beli a moje ti srca srecan bozic zeli
Pogledaj i ove poruke
Ој Божићу један у години славићу те макар у пећини. МИР БОЖЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
SREĆAN BADNJI DAN I BOŽIĆ!
Da živiš dugo kao Krkobabić, da se zaljubiš kao Mrkonjić i da imaš para kao Mišković, a da te ne uhvati Vučić.
Iz gnijezda sokolova i jazbine gorskog vuka tebi pise i pozdravlja vitog zmaja desna ruka,ispalicu cio sanzer i rakiju popit zate. Pozdravljam te po sto puta i sretan ti Bozic brate.
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
ХВАЛА ТИ БОЖЕ као брату што нам врати БОЖИЋ БАТУ, сва се деца с тиме слажу не верују деда мразу. ХРИСТОС СЕ РОДИ, Србине мој!
Evo badnjak kući stiže, evo Božić sve je bliže evo nama badnjeg jutra i Božić nam stiže sutra. Da donese sreće mnogo veliki vam Bog pomogo, badnjaci vam srećni bili u zdravlju ih naložili. Hristos se rodi!
Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!