Poruka broj #3455
Pogledaj i ove poruke
prvi put: kad kazu VOLIM TE
drugi put: kad kazu OZENIT CU TE
treci put: SKINI SE, NECU TI NISTA
-Sto kucas tu?
plavusa ce:
– pa pise da izdaje stan,a ne otvara niko!
policajac ce:
– pa cudi me bas,a i svetlo im gori.
ko izbjeglica u prazan stan :D
• Šta je, sine?
• Ja sam za vreme rata u podrumu skrivao Jevreje.
• Pa to je dobro delo.
• Ali sam im to naplaćivao.
• Pa znaš kako je, to košta, troškovi su to veliki.
• Ali im još nisam rekao da je rat gotov.