sta je to smeh?
Zaraza koja se prenosi dobrim vicem!
Pogledaj i ove poruke
Sad idem da se udavim u WC šolji, jer je život u govnima bolji. Možda ću u kanalizaciji naći sreću, ali nijedno govno kao tebe voleti neću.
Lijepa si ka ikona kad te vide svi se krste
Rad je stvorio čovjeka, a nerad gospodina.
Kad sam se ja rodila đavo je rekao:-S*anje, konkuencija!
decja molitva:Nastavnice naš koji si za katedrom, sveta je olovka tvoja, da dobre volje dodješ na cas ili da uopšte ne dodješ.Oprosti nam neopravdane naše, kao što mi zaboravljamo gradivo vaše i ne izvodi nas na tablu no ostavi nas na mestu.
otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"
kupila bih tvoju ljubav,ali nemam nista sitno!!!hahaha
Od mene imas poljubac,od Boga trazi zdravlje i srecu,a sve ostalo imas kod KINEZI... :)