seti se mene kad budes jela sira, aj cu tebe dok muzika svira...
Pogledaj i ove poruke
Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
ucrno oko tvoje zaljubi se srce moje, al od toga nema leka jer volecu te DOVEKA
otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"
Zove decko devojku na fiksni i javlja se njen cale koji ima jos 3 cerke.
Decko: Halo, ribice, jesi to ti?
Cale: Ne, оvde vlasnik akvarijuma.
Eh da je ljubav kao odbojka...kazes"moja"i svi se odmaknu...xaxaxa
Nije bitno šta mi pričaju iza leđa... bitno je da šute... kad se okrenem...
- Kako se na spanskom jeziku kaze ,svaler'???
- Kreso de Stigo!!!
sto kaze kurac kondomu? nabijem te na kurac! xaxaxa :D